YuanTong Biyoteknoloji Co, Ltd

En kaliteli anabolik steroid tozları, yağlar, peptitler, SARM'ler, anestezikler, erkek geliştirme ve diğerleri tedarik ediyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerEnjekte Edilebilir Anabolik Steroidler

Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin

Sertifikalar
Çin Yuantong Biotechnology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Yuantong Biotechnology Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Merhaba arkadaşCevabınız için teşekkür ederim. ürün çok kaliteli ve bu satın alma işleminden çok memnunum, kısa süre sonra bundan daha fazlasını satın alacağım.

—— Nico ------------ Avustralya

Paketim söz verdiğiniz gibi güvenli bir şekilde geldi ve trenbolone harika görünüyor!! Bir dahaki sefere daha fazla toz sipariş edeceğim.

—— Ray ---------ABD

Çok iyi hizmet, hızlı yanıt ve her zaman sözünüze sadık, burada ham toz satın almak çok hoş ve kalite mükemmel!

—— Matt ------İspanya

Bulduğum en iyi ham madde tedarikçisi. Eski tedarikçilerle çok para kaybettim, ürünlerimi her zaman güvenli ve hızlı bir şekilde burada alabiliyorum ve kalite harika

—— Daniel -----Birleşik Krallık

Sizinle iş yapmaya devam ediyoruz, daha güçlü bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyorum.

—— Ben

Ben sohbet şimdi

Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Büyük resim :  Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YT
Sertifika: ISO9001,Kosher,SGS
Model numarası: deka 250,
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100ml
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1 kg fol çanta, 25 kg/davul veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda
Teslim süresi: sipariş ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T/T
Yetenek temini: 1500 litre/ay
Detaylı ürün tanımı
Diğer Adı: Deca 250,Deca-Durabolin,Durabolin,Nandrolone Decanoate,Enjekte Edilebilir Deca Şartname:: 250mg/ml
Stoklamak: Yığın Yetenek temini: 1500 litre/ay
İhracat: Küre Naber: +852 656512550
Vurgulamak:

yasal anabolik steroidler

,

yasal enjekte edilebilir steroidler

Ürünümüzün daha fazla detayı, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
İrtibat Kişisi: Allen
E-posta: allenraws0437@gmail.com
fitil :allenraws0437
whatsapp: +852-656551250

 

 

Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin

 

 

Bu kadar ihtiyaç duyulan yağsız kütleyi şişirmek ve eklemekle ilgilendiğinizde, Deca Durabolin otomatik seçiminiz olmalıdır.Deca veya Nandrolone Decanoate, yaygın olarak bilindiği gibi, birçok profesyonel sporcunun ve fitness fanatiğinin tercihidir.Bunun nedeni muhtemelen, Deca'nın yalnızca son derece etkili bir ilaç olması değil, aynı zamanda faydalarının da henüz eşleşmemiş olmasıdır.Ek olarak, bu anabolik steroid haplar, kapsüller, kremler ve jeller gibi farklı formlarda birçok çevrimiçi web sitesinden satın alınabilir.

 

Deca DurabolinDeca Durabolin, 14-16 günlük aktif ömre sahip anabolik-androjenik steroidler grubuna aittir ve en fazla 16-18 aylık bir süre boyunca tespit edilebilir.Deca Durabolin bazda 428.65g/mol moleküler ağırlığa sahiptir ve aşağıdaki moleküler formüle sahiptir, C28H4403.125:37 anabolik/androjenik oranı.Bu steroid ayrıca meme kanseri ile mücadele eden kadınlara ve androjen eksikliği nedeniyle ortaya çıkabilecek osteoporozdan muzdarip erkeklere de önerilir.

Deca, eşlik eden tedavinin bir parçası olarak belirli kan rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan 2.16 anabolik steroid olarak sınıflandırılmıştır.Bu steroid ayrıca, HIV pozitif hastalara rahatlama sağlamak için dünya çapında tıp doktorları tarafından düzenli olarak reçete edilmiştir ve bu steroidin kullanımı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve güçlendirilmesi ile ilişkilidir.Ayrıca yalın bir vücut görünümü geliştirmek amacıyla uygulanmaktadır.Deca, Anavar'ın yanında karaciğer üzerinde kolay giden ve kas büyümesi ve boyutunu geliştirmek için tasarlanmış optimum performans arttırıcılardan biri olan diğer ilaçlardan biridir.Bu ilaç aynı zamanda dayanıklılık seviyelerini arttırmasıyla bilinir ve bu ilacı profesyonel sporcular ve vücut geliştiriciler arasında çok popüler yapan kas fonksiyonlarının geliştirilmesine yardımcı olur.

Deca Durabolin'in Faydaları

Deca Durabolin'in insan vücudu için birçok faydası vardır.Bunlar şunları içerir:

 • Profesyonel spor alanında, özellikle konu ağırlık çalışması olduğunda, bu ilaç nitrojen depolama seviyelerini ve protein sentezini arttırmada kesinlikle paha biçilmezdir.Bu, Deca kullanan sporcuların, genel fiziksel güç, dayanıklılık seviyeleri, performans ve genel kas boyutu açısından büyük gelişmeler elde etme söz konusu olduğunda hiçbir şey için endişelenmeleri gerekmediği anlamına gelir.
 • Deca kullanımının ciltte, kafada ve prostatta çok az yan etkiye neden olduğu veya hiç yan etkisi olmadığı kanıtlanmıştır, bu da Deca kullanıcılarının saç dökülmesi, yağlı cilt, prostat büyümesi ve akne patlaması gibi yan etkiler konusunda endişelenmelerine gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Deca Durabolin, bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirmesi ve güçlendirmesi gereken kullanıcılar için de son derece faydalıdır.Aynı zamanda kişinin eklemleriyle karşılaşabileceği sorunları hafifletmeye yardımcı olur.
 • Son olarak, Deca Durabolin, insülin duyarlılığı seviyelerinin, düşük yoğunluklu lipoprotein ve trigliseritlerin azaltılmasında kesinlikle sıfır rolü olduğunu göstermiştir.Ek bir avantaj olarak aslında HDL kolesterol seviyelerini azaltabilir.

Dozaj

Deca, steroid döngüsü uzun olduğunda ve 8-12 hafta aralığında sürdüğünde optimal olarak kullanılır.Genellikle haftada bir veya iki kez uygulanır.Erkekler için haftada 300-600 mg makul bir doz olarak kabul edilir.Ayrıca sahip olduğunuz her kilo yağsız vücut ağırlığı için 2 mg Deca Durabolin alarak uygun dozajınızı hesaplayabilirsiniz.Kadınlar için önerilen doz haftada 50 mg olarak belirlenmiştir.

Popüler bir Deca dozaj döngüsü, 1-3 haftanın her günü Dianabol-30 mg verilmesini ve ardından 4. haftadan 6. haftaya kadar günde 40 mg'a geçmeyi içerir.Bu, 1. haftadan 12. haftaya kadar haftada 250 mg Sustanon, 10. haftadan 12. haftaya kadar her hafta 50 mg Clomid ve ardından 1. hafta boyunca 200 mg Deca Durabolin ve ardından her hafta 300 mg artışla desteklenmelidir. 2 ve 3 hafta boyunca, ardından 4 ila 5 hafta boyunca haftada 400 mg'lık bir artış ve son olarak 6. hafta için, haftada 300 mg'lık bir miktar azaltılmış doz.

Deca Durabolin'i diğer steroidlerle istifleme

Deca hem kesme hem de şişirme amaçlı uygulanabilir.Winstrol ve halotestin veya trenbolone kombinasyonu ile istiflendiğinde, güçlü bir kesme yığınına sahip olursunuz.Deca, dianabol, testosteron veya anadrol ile birlikte kullanıldığında, hacim kazandırmak için güçlü bir yığın olarak kabul edilir.Deca uygulamasından sonra bildirilen erektil disfonksiyon vakaları olduğundan, bu ilacın testosteron ile istiflenmesi önerilir.

Deca Durabolin'in istifleme sırasında diğer steroidlerle nasıl davrandığına bir göz atalım:

 • Anadrol: Anadrol ve Deca Durabolin'i İstifleme, sezon dışında yaygın bir istifleme planıdır.Bu yığın başlangıçta harikalar yaratır ve başlangıçta hızlı, büyük kazanımlar sağlarken, Nadrolone daha yavaş hormonun sistem içinde oluştuğunu düşündü.Bu kombinasyon başka bir döngünün orta noktasında da kullanılabilir.Bu potansiyel olarak tehlikeli olabilir, bu nedenle yalnızca uzun vadeli döngülerde önemli deneyime sahip gaziler böyle bir uygulamayı düşünmelidir.
 • Anavar: Anavar, Deca Durabolin ile istiflemek için ideal bir seçim değildir.Bununla birlikte, genellikle vücudun tam dönüşümüne işaret eden bazı ılımlı döngülerde bu kombinasyon düşünülebilir.Bu bir kesme veya şişirme egzersizi değil, daha çok kapsamlı bir vücut inşa etmekle ilgili.
 • Dianabol: Dianabol ile birlikte Deca Durabolin, çok popüler bir istifleme kombinasyonu olma eğilimindedir.Sadece çok popüler değil, aynı zamanda oldukça etkilidir.Deca ve Anadrol istifleme, Deca ve Dianabol'a benzer.Dianabol olmanın tek farkı, çoğu erkek tarafından genellikle daha iyi tolere edilir.
 • Equipoise: Birçok steroid kullanıcısı, restoratif avantajları için Equipoise'ı kesme döngüsünün başlangıcında küçük bir doz deka ile birlikte bir baz steroid olarak kullanmayı tercih eder.
 • Halotestin: Halotestin ile birlikte son derece küçük bir restoratif doz olarak Deca Durabolin kombinasyonu, atletik performans için büyük bir fayda sağlayabilir.Bu kişinin halotestin nedeniyle çok daha güçlü olması muhtemeldir ve performansı Deca Durabolin nedeniyle başka bir seviyede olacaktır.
 • Masteron: Deca'yı masteron ile istiflemeyi düşünmek için kesinlikle hiçbir neden yok.Deca, restoratif avantajları için bir kesme döngüsünde küçük dozlarda kullanılmalıdır, ancak Masteron sonunda bu denkleme atıldığında, bu noktada sıkma ihtiyacı nedeniyle Deca'yı kullanmayı bırakmak en iyisidir.
 • Primobolan: Primobolan, hacim oluşturma aşamasında Deca ile birleştirildiğinde son derece iyi olabilir, ancak istenen etkileri göstermek için genellikle büyük dozlar gerekir.Bu nedenle, oldukça pahalı olduğu kanıtlanabileceğinden, bu raptiye seçimi zayıf bir seçenek olarak kabul edilir.Bununla birlikte, kesim yaparken, Primobolan'ı küçük onarıcı dozlarda Deca ile kullanmak faydalı olabilir.
 • Testosteron: Deca Durabolin, vücutta meydana gelen doğal testosteron baskılanmasına karşı koymak için testosteron ile istiflenir.Bu kombinasyon, potansiyel olarak şimdiye kadar uygulayabileceğiniz en faydalı sezon dışı şişirme kombinasyonudur.Deca'yı testosteron ile istiflemek, Testosteron Cypionate, Testosteron Süspansiyonu, Sustanon 50 veya aklınıza gelebilecek diğer tüm formlar gibi tüm testosteron formlarıyla çalışması muhtemeldir.
 • Trenbolone: ​​Deca ve Trenbolone'u istiflediğinizde, sonuçların son derece faydalı olması muhtemeldir, ancak bu kombinasyon birçok erkek için zor görünebilir.Hem Deca hem de Trenbolone 19-nor bileşikleridir ve ne yaptığınızdan emin değilseniz hormonal dengesizliklerin meydana gelme olasılığı vardır.Yalnızca uzun vadeli deneyimli steroid kullanıcıları bu tür kombinasyonlara çok uygundur ve normalde böyle bir kombinasyonu yalnızca uzun vadeli döngülerde kullanır.Bu steroidleri birlikte kullanmak genellikle gereksizdir, ancak birkaç istisna vardır.En avantajlı kullanım şekli üst üste bindirmek olacaktır.
 • Winstrol: Anavar ile istiflendiğinde Deca Durabolin, Winstrol ile Deca'ya benzer.Winstrol ile birlikte Deca, Deca ve Halotestin gibi sporcular için popüler bir kombinasyondur.Deca ve Winstrol, diğer birçok yığından son derece hafif ve güvenli olduğu için dünyanın en popüler yığınlarından biridir.

 

 

Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin 1

Deca 250 Nandrolone Decanoate Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler 250mg/ml Durabolin 2

 

 

Steroid Enjeksiyon Çözümlerini Karıştırın

Ürün adı

Şartname

Süper test 450

450mg/ml

anormallik 400

400mg/ml

dalgalanma 225

225mg/ml

Üç Tren 180

180mg/ml

Üçlü Test 300

300mg/ml

Üç Deca 300

300mg/ml

Test Karışımı 450

450mg/ml

Test Karışımı 500

500mg/ml

Nandro Testi 225

225mg/ml

kütle 500

500mg/ml

Kesim Deposu 400

400mg/ml

Tren Testi 225

225mg/ml

Nandro Test Deposu 450

450mg/ml

Eş Testi 450

450mg/ml

Yarık Kes 175

175mg/ml

Tren Test Deposu 450

450mg/ml

TMT Karışımı 375

375mg/ml

TM Karışımı 500

500mg/ml

İlginizi çekiyorsa, sizin için yeni tarif ve dozaj denemekten çok memnunuz.

 

 

 

İletişim bilgileri
Yuantong Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: sinopeptides

Tel: +8613554447383

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)